Led Neon Flex, Led szalag, Led 24V termékek, Vízálló Ledek,
Led Neon Flex 1 centinkként vágható! 24V, 10W, 120 Led/m, 6x12mm, IP68 vízálló. Már csak a Lehel utcai üzletben!
| Cikkszám | LLLNF24V1CM6X12RED |
| Feszültség | 24V |
| Fogyasztás | 10W |
| Szín | Piros |
| Védettség | IP68 |
| Méret | 1000*12*6 mm |
| Foglalat | Beépíthető |
| Garancia | 12 hónap |
Led Neon Flex, 10W/m, 120 Led/m, 24V, 6x12mm, IP68 vízálló kivitel, piros színű fényt ad! 1 centinkként vágható! 10 méter felett 10% kedvezmény! 50 méteres tekercsben forgalmazzuk, 10 méterenként két oldali betáplálást igényel! Led Neon Flex, avagy az oldalra világító Led szalag szilikon csőben… Oldalra világít és így bármilyen betű, forma, reklám, bútor, épület és kirakatvilágítás megformázható belőle! Kapható hozzá végzárót és alu rögzítőt is: LLLNF6X12ENDSZ, LLLNF6X12ALU5CM, LLLNF6X12ALU5CM! Life Light Led 1 év garancia! Már csak a Lehel utcai üzletben! Nem küldjük futárral! https://leddiszkont.hu/loportar-akcio.html
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 6 m |
1312 Ft + ÁFA (1666 Ft)
Az akció csak 2026-03-27 és 2026-05-31 között érvényes!
